Elektrikli Scooter Teknik Servisi

  • Anasayfa
  • -
  • Elektrikli Scooter Teknik Servisi
23 Eyl
Elektrikli Scooter  Teknik Servisi

Elektrikli Scooter Teknik Servisi

Trafik sorunu kalabalık şehirler de her zaman zorlayıcı bir problem olmuştur. Günlük hayat da yoğunlaşan trafik ve ulaşım güçlüğü de insanların hareket etme isteğini arttırmıştır. Bu sebeple trafik sorununa çözüm niteliği taşıyan elektrikli scooterlara olan talep gün geçtikçe artış göstermektedir. Günümüzde elektrikli scooterların diğer araçlara göre birçok artısı bulunuyor. Öncelikle gezmeye, işe, okula veya farklı bir noktaya ulaşmak için büyük zaman tasarrufu sağlar.Bu hafif araçlar oldukça ekonomiktir.

Elektrikli Scooter Servisi

Elektrikli scooterlar ile ulaşım masraflarınızdan ciddi anlam da tasarruf yapabilirsiniz. Bunun yanında sportiftir ve sağlıklı yaşam için her gün yapmanız gereken vücut hareketlerinizi elektrikli scooterlar ile yolculuk yaparken gerçekleştirebilirsiniz. Bu araçların, son dönemler de adından sıkça söz ettirmesinin bir diğer nedeni de eğlenceli olmasıdır. Biscooter.com’dan alacağınız tüm elektrikli scooterlar 2 tekerlek üzerinde hareket eden araçlardır. Bu sebepleuygun taşıma kapasitesi ile hız ve hareket kabiliyeti içeren rahat ve eğlenceli bir kullanım sağlar. En önemlisi de çevreci bir yapısının bulunmasıdır. Ayrıca şarj edilebilir mekanizmaya sahip olduğu için çevre dostudur.

Elektrikli scooter sektörünün büyümesi ile insanlar daha bilinçli bir şekilde araç kullanmaya başlamıştır.Kısa ve uzun mesafeli ulaşımda eğlenceli bir araç konforu sunan elektrikli scooterlerher yaş grubuna hitap etmektedir. Kullanan kişinin ağırlığı ve araçların modellerine göre 25 km’e kadar hız yapabilme özelliğine sahiptir.Menzil mesafesi ise yine marka ve modele göre farklılık gösterebilmekte olup ortalama 30 km menzil mesafesine sahiptir.Pil dolum süresi ise5 saate kadar değişim gösterir. Elektrikli scooterlar motor gücü, kullanıcı yapısı ve modellerine göre 250 wattgücüne kadar çıkabilmektedir. Biscooter ile kendinize uygun marka ve modelleri seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Biscooter.com’dan alacağınız tüm elektrikli scooterlarmarka ve modele göre değişim göstermekle beraber maksimum hız ile kullanıldığında ortalama 60 dakika batarya (pil) kullanım süresi vermektedir. Batarya, elektrikli scooterlar için en önemli parçalardır. Biscooter.com popüler markaları ile standartın üzerinde kullanım keyfi sunar. Fazla bilinmeyen ve kendini bu konuda kanıtlamamış markaların teknik servislerin de malesef yedek parça sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle olmazsa olmaz parçalardan biri olan scooter bataryası ile ilgili önemli sorunlar yaşayabilirsiniz. Elektrikli scooterlarda mekanizma, elektrikle sağlanan gücün yalnızca tekerin dönmesi için tekere aktarılması ile çalışmaktadır.

Aracın tekerinin elektrik enerjisi ile dönmesini sağlayan motor birçok model de ön veya arka teker göbeğine monte edilir. Bahsi geçen bu motor sabit bir bobinden yapılmıştır. Tekerleğin etrafında döndüğü şey bir akstır ve tekerleğin bağlı olduğu bir çarktır. Bu çark ile motorun dönmesiyle birlikte tekerlek de döner. Bu araçlar da motorun çalışması için gerekli olan elektriği bir akü ya da pil sağlamaktadır. Bu piller günlük hayatta kullandığımız standart pillerle aynı değildir fakat çalışma prensibi hemen hemen aynıdır. En belirgin farkları ise, daha fazla elektrik üretmesi ve daha uzun süre dayanmasıdır.

Göründüğünden daha fazla teknik parça ve bakım gerektiren bu eğlenceli araçlar için en önemli unsur teknik servislerdir. Araçların hassas olması nedeni ile işinde uzman bir ekip tarafından incelenmesi, uzun süreli kullanım için büyük bir gerekliliktir. Biscooter.com alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine profesyonel bir deneyim yaşatmaktadır. Bu saye de elektrikli scooterlarınız ile cebinizi yormadan uzun bir süre ulaşım kolaylığı yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kaliteli bir elektrikli scooter ve profesyonel bir servis arayan kullanıcılar için Biscooter.com 7/24 hizmetiniz de!

YORUM EKLE

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.