Elektrikli Scooter Akü ve Batarya Tamiri

 • Anasayfa
 • -
 • Elektrikli Scooter Akü ve Batarya Tamiri
23 Eyl
Elektrikli Scooter Akü ve Batarya Tamiri

Elektrikli Scooter Akü ve Batarya Tamiri

Son zamanlarda büyük ilgi gören elektrikli scooterlar artık gündelik hayatımızda sık sık karşılaştığımız eğlenceli bir araç haline geldi. Gerek ulaşım gerekse sürüş keyfi olarak sürekli tercih edilmeye başlandı. Kolay ve eğlenceli olduğu kadar teknik bakımdan da hassas araçlar olduğu bilinen bir gerçektir. Bu popüler araçlar da dikkat edilmesi gereken en önemli parçalar ise akü ve bataryalardır.

Elektrikli Scooter Akü ve Batarya Tamiri

Elektrikli scooterlar da birkaç sene öncesine kadar kuru akü diye tabir edilen akümülatörler ile enerji ihtiyaçları karşılanıyordu. Ancak akülerin 15 günde bir defa tam şarj edilmesi gerekmekte buda akünün kış aylarında etkisini kaybedip pasif duruma geçmesine neden olmaktaydı. Ancak bazı modeller de maliyet açısından hala kuru akü tercihi edilmektedir. Günümüz şartlarına daha uygun olan Lityum piller ise gelişen teknoloji ve düşen maliyetler ile uzun raf ve kullanım ömrü sağlamaktadır.

Lityum piller son yıllar dapopülaritesini giderek arttırmaktadır. Kuru aküye göre en büyük avantajı ise uzun raf ve kullanım ömrü sunmasıdır. Yani almış yada yaptırmış olduğunuz bir Lityum İon(Li-ion)  scooter bataryası size minimum 3 yıl gibi bir kullanım ömrü sunmaktadır. Bu saye de her sene enerji ihtiyacınız için akülere ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Aynı zaman da düşük ağırlık ve kapladığı alanın az olması da size sunacağı bir başka avantajdır. Aşağı da bulunan maddeler ile lityum pillerin avantajlarını inceleyebilirsiniz.

Lityum İyon Pillerin Avantajları

 

 • ·       Kapalı hücre, bakım gerektirmemesi
 • ·       Uzun ömürlü olması
 • ·       Geniş çalışma sıcaklık aralığı
 • ·       Uzun raf ömrü sunması
 • ·       Çabuk şarj olabilme imkânı
 • ·       Yüksek güce sahip deşarj kapasitesi
 • ·       Yüksek enerji verimi sağlaması
 • ·       Yüksek spesifik enerji sunması
 • ·       Hafıza etkisinin olmaması


      Biscooter.com elektrikli scooter platformunda akü ve batarya tamirlerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. İsterseniz de elektrikli scooterınızın marka ve modeline uygun batarya ya da akü seçimi yaparak satın alabilirsiniz.


Biscooter.com’da bulunan orijinal ve kaliteli bataryalar ile araçlarınızı uzun süre kullanabilme imkanına sahip olacaksınız. Dilerseniz destek ekibimiz ile iletişime geçerek elektrikli scooterlarınızın tamiri için görüşebilirsiniz. Uzman kadromuz ile tüm tamir, bakım ve onarım işlemleriniz titizlikle yapılmaktadır. Şirketimiz de son teknoloji ürünler kullanılmaktadır. İşlemler kaliteli ekipmanlar kullanılarak özenle uygulanmaktadır.

Uzun seneler kullanabileceğiniz bu eğlenceli araçlar ile şehrin kalabalığından sıyrılıp kolay ulaşım sağlamak artık mümkün. Biscooter.com ile çağımızın trend araçlarından biri olan elektrikli scooterların eğlenceli dünyasından geri kalmayın!

 

YORUM EKLE

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.