Elektrikli Scooter 2.El Alım ve Satımı

  • Anasayfa
  • -
  • Elektrikli Scooter 2.El Alım ve Satımı
23 Eyl
Elektrikli Scooter 2.El Alım ve Satımı

Elektrikli Scooter 2.El Alım ve Satımı

İkinci el scooter alırken ihtiyacınızın ne olduğunu kesinleştirmekle işe başlamanız gerekiyor. Bir başka konu ise ne amaçla kullanacağınızdır. Çünkü amacınıza göre işinize yarayacak bir elektrikli scooter tercih edebilir ve yüksek maliyetten kaçınabilirsiniz. Örnek verecek olursak, kısa mesafe ve düşük batarya süresine sahip kullanım baz alındığında watt gücü düşük scooter modellerine yönelebilirsiniz. Çünkü gerek elektrik sarfiyatı, gerekse performans açısından watt düştükçe fiyatta düşüş göstermektedir. Örneğin 249 watt gücündeki bir elektrikli scooter ile normal standartlarda ortalama bir ağırlığa sahip kişinin kullandığını var sayarsak maksimum 25 km/s hızla en az 25 km gidilmesi mümkündür.

Elektrikli Scooter 2.El Alım ve Satımı

Elektrikli scooterların batarya kalitesine göre 70km mesafeye kadar ulaştığı görülmüştür.Ancak daha yüksek motor gücü ve biraz daha fazla hız gereksinimini karşılayacak elektrikli scooterlar da fiyat artış göstermektedir. Elektrik sarfiyatı yani tek sarj ile katedilen mesafe motorun yükü ve hızı nedeni ile düşmektedir. Elektrikli scooteralacak olan kullanıcılar için biscooter.com ideal bir satış platformudur. Birbirinden farklı model ve özellikte ki scooterlar ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kullanım sonrası desteği ile de rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.


Günlük yaşantınız da scooterınızı giriş katı, apartman girişi ya da park-bahçe tarzı yerlerde şarj edebilmeniz için gerekli istasyon çalışmalarına da birçok şirket tarafından başlanmıştır.Bildiğiniz gibi her modelin şarj süresi farklılık gösterebiliyor. Burada devreye sizin ne kadar zamanınız olduğu konusu girmektedir. Doğal olarak hızlı şarj edilebilen modeller emsalleri arasında daha yavaş şarj edilenlere göre biraz daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Eğer çok sıkelektrikli scooter kullanmayacaksanız, haftada bir veya daha düşük periyodlarda ihtiyaç duyuyorsanız ona göre ürün tercihi yapabilirsiniz. Şarj süresi uzun marka ve modeller de sık kullanım için faydalı olacaktır.

Biscooter.com ile hemen hemen her gün kullanılması gereken bir elektrikli scooter için hızlı şarj olabilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz.  20 kilometreden başlayan mesafeleri ile elektrikli scooterlar gayet uzak menzillere gidebiliyor. Bu konuda da belirleyici olan ne kadar çok kullanılacağı ve gidilmek istenen yer olacaktır. En düşük menzilli elektrikli scootermodellerinden birini bile alsanız, her gün 4 kilometre uzaktaki bir alana gidip gelmeniz tek sefer şarj etmeniz halinde scooterı ortalama 4 gün kullanmanızı sağlayacaktır.


Bu yüzden ürünlerin teknik özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeniz faydalı olacaktır. Herhangi bir destek ihtiyacı ve sorunlarınız da bizlere iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz. Öte yandan bu eğlenceli araçların elektrikli olması nedeni ileçıkabilecek pek çok sorun sizirahatsız edecektir. Bu sebeple satın alacağınız elektrikli scootermarkasının veya satıcısının yetkili servis ağının genişliği ve kolay ulaşılabilir olması, müşteri memnuniyeti ve almak istediğiniz ürünün garanti süresi de dikkat edilmesi gereken etmenlerden biri, hatta belki de en önemlisidir.Biscooter.com %100 müşteri memnuniyetine sahip kurumsal yapısı ile satış sonrası destekte de önemli rol oynamaktadır. Dünya çapında oldukça fazla popülerliğe ulaşan elektrikli scooterların eğlenceli dünyasına biscooter.com ile katılabilirsiniz. 2.el alım ve satım işlemlerinde firma güvencesi ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ekonomik açıdan birçok yararı bulunan, park sorunu olmayan, hafif ve konforlu bir elektrikli scootera sahip olmak artık çok kolay! Zaman zaman haberlere konu olan ve toplum tarafından büyük ilgi gören çevre dostu elektrikli scooterlar ile trafik derdinden sizler de kurtulabilirsiniz. Biscooter.com’un ayrıcalıklı dünyası sizleri bekliyor!

 

 

YORUM EKLE

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.